Krobia, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Brygadzista Robót Budowlanych z językiem hiszpańskim

Gmina Krobia k/ Leszna, woj. Wielkopolskie

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, Sprzedaż i Marketing, Call Center, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym. Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 593/3.

Dla jednego z naszych Klientów hiszpańskiej firmy, która współpracuje z największymi inwestorami energetyki wiatrowej poszukujemy osób na stanowisko

Nazwa stanowiska: Brygadzista Robót Budowlanych z językiem hiszpańskim
Nr. ref: BR/ES/MT/2012
Lokalizacja: Gmina Krobia k/Leszna, woj. Wielkopolskie

Obowiązki:
&#8226; Nadzór nad realizacją zadań produkcji prefabrykatów
&#8226; Optymalne planowanie zadań dla pracowników
&#8226; Zarządzanie zespołem betoniarzy i pracowników budowlanych

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie zawodowe
&#8226; Doświadczenie na stanowisku Brygadzisty Pracowników Budowlanych
&#8226; Co najmniej komunikatywna znajomość języka hiszpańskiego &#8211; warunek konieczny

Oferujemy:
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Umowa o pracę
&#8226; Szybki termin rozpoczęcia pracy
&#8226; Zatrudnienie na czas trwania inwestycji &#8211; 3 lub 4 miesiące
Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim i hiszpański na adres: rekrutacja@kellyservices.pl/
z numerem referencyjnym w tytule BR/MT/2012

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833."
Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Jeżeli nie spełniasz wszystkich kryteriów - aplikuj do naszej bazy kandydatów!

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 30 Lipiec, 2012  12:51

Identyfikator: 408121

Wyświetleń: 3989